Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія “Укртатнафта”


Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія “Укртатнафта” була створена у 1994 році відповідно до указів Президентів України та Республіки Татарстан. ПАТ «Укртатнафта» є лідером нафтопереробної промисловості України та найбільшим виробником високоякісних нафтопродуктів. Проектна потужність – 18.6 млн. тонн переробки сировини на рік. Потужності Компанії розраховані працювати з усіма типами нафти і газового конденсату.

ПАТ “Укртатнафта” виробляє широкий асортимент товарної продукції високої якості, зокрема екологічно чисті бензини та дизельне паливо, що відповідають параметрам стандарту Євро-4. Продукція ПАТ «Укртатнафта» має найкращі рекомендації від споживачів та добре відома в Україні та за кордоном. З метою подальшого покращення екологічних якостей продукції, зниження шкідливих викидів, а також збільшення виходу світлих нафтопродуктів у ПАТ «Укртатнафта» прийнято та успішно реалізується програма модернізації виробництва.

ПАТ “Укртатнафта” посідає вигідне географічне положення. Перебуваючи в центрі України та використовуючи розвинену мережу залізничного та автомобільного транспорту, Компанія забезпечує швидку доставку нафтопродуктів споживачеві. Досить близьке розташування морських портів Одеси, Феодосії та Севастополя значно розширює експортні можливості компанії.

У ПАТ „Укртатнафта” працює понад 4,3 тисячі осіб. Будучи бюджетоутворюючим підприємством міста та регіону, «Укртатнафта» здійснює активну соціальну діяльність та бере участь у регіональних проектах.

ПАТ “Укртатнафта” проводить гнучку цінову та кредитну політику у всіх галузях економіки України та має міцні ділові зв’язки з провідними закордонними компаніями та фінансовими організаціями.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.