Компанiя

Чим займається Нафтаресурс?

Колектив підприємства має 22 року досвіду роботи у реалізації паливно-мастильних матеріалів. Нашою метою є забезпечення клієнта якісними нафтопродуктами за конкурентною ціною, створюючи довгострокові, ефективні, взаємовигідні партнерські відносини.01234567890012345678900123456789001234567890
Рік заснування

0123456789001234567890
Кількість співробітників

012345678900123456789001234567890
Постійних клієнтів

Шукаєте надійного постачальника якісних нафтопродуктів?


Найкращі умови співпраці

Довгострокові відносини з виробниками формуються з урахуванням річних контрактів. Придбання товару виконується оптовими бензовозними партіями. Одним із механізмів забезпечення основної мети підприємства є дотримання широкого асортименту товару на нафтобазі у м. Дніпро. Для покращення системи логістики відкрито регіональні представництва у Дніпропетровській області: м. Павлоград. За бажанням покупця товар може бути доставлений нашим автотранспортом як бензовозними нормами, так і невеликими обсягами від 1 бочки.

Завдяки вищевказаним механізмам, ми маємо можливість гарантувати якість товару на всіх етапах продажу ПММ з моменту відвантаження від заводу-виробника до моменту зберігання на нафтобазі, та переміщення товару до покупця.


Ваш успіх – наш успіх

У процесі переговорів ми уважно вивчаємо вимоги потенційного клієнта: переваги у виборі виробника товару, погодження необхідного графіка поставки, бажані умови оплати, перелік та термін оформлення документів, що супроводжують поставку. Для нового клієнта з радістю проведемо екскурсію підприємством, щоб він особисто переконався в наявності великого складу з широким асортиментом товару, транспортного підрозділу, численного штату професійних співробітників.

Дотримання вимог та побажань клієнта – запорука довгострокового партнерського співробітництва. Ми раді, якщо завдяки роботи з нашою компанією клієнту вдалося підвищити прибутковість та ефективність своєї діяльності. Інтереси клієнта – наші інтереси! Успіх клієнта – наш успіх!

Цінуємо кожного клієнта

Наші клієнти – це 420 підприємств Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Полтавської, Кіровоградської. Серед наших покупців підприємства гірничо-збагачувальної, металургійної, машинобудівної, нафтохімічної, будівельної та сільськогосподарської галузей України.

Ми цінуємо кожного клієнта від гіганта промислової індустрії до приватного підприємця. До праці кожного ми шанобливо ставимося та намагаємось запропонувати вигідні умови співпраці. ТОВ «НАФТАРЕСУРС» проводить гнучку цінову політику, враховуючи обсяги та асортимент продукції, що замовляється.

За останні роки все більше наших клієнтів використовують у своїй роботі імпортну техніку, з метою задовольнити їхню потребу, а також запропонувати вибір фасованої продукції TEMOL та TEDEX, українського та польського виробника.

Хочемо наголосити, що купуючи повний асортимент продукції компанії диз.палива, бензини, технічні олії імпортного та вітчизняного виробництва, покупець набуває права ексклюзивної ціни та першочергового резервування товару.

Робота з ТОВ «НАФТАРЕСУРС» – гарантія якості нафтопродуктів.