Тедекс Масла Україна


„Тедекс Масла Україна” є українським підрозділом холдингу Tedex S.A., до складу якого входять підприємства Польщі, Німеччини та Голландії. Мастила Tedex Oil є високоякісним продуктом, виготовленим відповідно до міжнародних стандартів ISO 9002 на основі відповідно підібраних базових масел з додаванням пакета покращувальних присадок. Підтвердженням цього є іменні допуски від передових світових виробників автомобілів та обладнання: Mercedes Benz, BMW, Porsche, Volvo, Scania, VW, MAN, Allison, DB, VOITH, Mack, MAZDA, Caterpillar, Ford, Cat NISSAN, Audi, Opel/General Motors, Seat, Skoda та інші.

Компанія «Тедекс Масла Україна» представляє моторні та трансмісійні олії для легкових, вантажних, невеликих вантажних автомобілів, автобусів, мотоциклів, сільськогосподарської та будівельної техніки, локомотивів та плавсуден. Крім цього, ми представляємо широкий спектр масел для промислового обладнання: гідравлічні, трансмісійні, компресорні олії.

Наша фірма також постачає мастильно-охолодні емульсії, які використовуються в металообробці для різних операцій. Ми пропонуємо високоякісні мастила для автомобілів та обладнання: для підшипників та вузлів тертя, які експлуатуються у різних умовах та місцях використання.

Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати найбільш ефективне масло, що ідеально підходить для конкретного автомобіля або механізму.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.