ТОВ «СП Юкойл»


Олії та мастила ЮКОЙЛ випускаються в Запоріжжі, на одному з найсучасніших у Східній Європі заводів з виробництва мастильних матеріалів, побудованому в 2002 році компанією СП «Юкойл» за участю зарубіжних партнерів.

Завод виробляє мастильні матеріали та олії, в асортименті понад 150 видів, багато з яких раніше не вироблялося в Україні.

Виробництво мастил та мастил ЮКОЙЛ базується на сировині компанії LUBRIZOL, ЛУКОЙЛ, EXXON MOBIL та ін.

Відпрацювання технологій та рецептур олій та мастильних матеріалів відбувається за участю фахівців Дослідницького Центру LUBRIZOL (Хейзлвуд, Англія).

Управління якістю відповідає вимогам ISO 9001:2008. Контроль якості олії та мастил забезпечує лабораторія заводу, сертифікована Держстандартом.

ЮКОЙЛ перше підприємство, що отримало ліцензію “Американського інституту нафти (API)”, що підтверджує якість моторної олії, що серійно виробляється на території України (особа №2400).

Якість мастил та мастил ЮКОЙЛ підтверджується допусками та сертифікатами зарубіжних та вітчизняних виробників автомобілів, спецтехніки, промислового обладнання. Наприклад, таких як DAIMLER AG, CUMMINS, VOLVO, CATERPILLAR.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.