ООО «КСМ-ТРЕЙД»


Компанія «КСМ-ТРЕЙД» є одним із провідних постачальників мастильних матеріалів на території України та СНД.

Наша компанія забезпечує своїм клієнтам широкий асортимент технічних масел та пластичних мастил (всього понад 100 найменувань). Вся продукція має сертифікати відповідності та відповідає міжнародним стандартам.

Мастильні матеріали, що реалізуються компанією, застосовуються в різних галузях промисловості (металургія, машинобудування, хімічна, енергетика), на підприємствах транспорту (автомобільного, морського, залізничного, річкового), в агропромисловому комплексі, на роздрібному ринку мастил і мастил для легкових автомобілів.

КСМ-ТРЕЙД динамічно розвиває систему реалізації та веде активний пошук дилерів на території СНД та інших країн.

У разі Вашої зацікавленості у співпраці, будь ласка, зв’яжіться з нами за будь-яким контактом, наведеним нижче, для отримання додаткової інформації.Групи товарів КСМ-трейд, ТОВ.

Рідини гальмівні, Оливи індустріальні, Оливи моторні для бензинових двигунів, Оливи моторні для дизельних двигунів, Солідоли.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.