ООО «БНК-УКРАИНА» БЕЛОИЛ


ТОВ «БНК-УКРАЇНА» зареєстровано 16 лютого 2010 року. Компанія виступає ексклюзивним експортером нафтопродуктів виробництва ВАТ “Нафтан” та ВАТ “Мозирський НПЗ” з ресурсу державних підприємств Республіки Білорусь. Засновники – ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» та РУП «Виробниче Об’єднання «Білоруснафта»

Основними напрямками діяльності компанії є:

– імпорт та реалізація нафтопродуктів (оптимізація та розширення географії поставок нафтопродуктів білоруського виробництва);
– надання експедиторських послуг на території України щодо транспортування нафти для подальшої переробки на білоруських нафтопереробних заводах.

В даний час ТОВ «БНК-УКРАЇНА» реалізує нафтопродукти компаніям – власникам дрібних та великих мереж АЗС, власникам нафтобаз, а також іншим великим та дрібним споживачам на території України.

ТОВ «БНК-УКРАЇНА» є членом Асоціації «Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів України» та членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Наша компанія зацікавлена ​​у розширенні співробітництва у різних регіонах України з мережами АЗС та нафтобаз.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.