НВО “Присадки”


ТОВ “Науково-виробниче об’єднання “ПРИСАДКИ”, веде свою історію з 1991 року, спеціалізується на виробництві високоякісних мастильних матеріалів та технічних масел. Проектна потужність підприємства – 120 тис. т/рік. Вся продукція, що виробляється, супроводжується необхідною технічною документацією, а також рекомендаціями щодо її застосування Багаторічна послідовна співпраця з АТ “УКРТАТНАФТА”, зарубіжними фірмами (“Shell”, “Infineum” та ін.), науково-дослідними інститутами України та Росії дозволила освоїти технологію виготовлення нових видів олій та успішно впровадити їх у виробництво. день НВО “ПРИСАДКИ” є одним з провідних українських виробників, яке розробляє та випускає продукцію, що характеризується високим рівнем споживчих якостей, економічною ефективністю та широкою сферою застосування.

НВО “ПРИСАДКИ” має сучасну сертифіковану лабораторію, що дозволяє контролювати якість продукції на всіх стадіях виробництва. Продукція підприємства сертифікована, виготовляється за сучасними технологіями із застосуванням високоякісної сировини, пройшла випробування у різних галузях промисловості.

НВО “ПРИСАДКИ” веде розробку нових видів продукції під ТМ “Славол” для галузей промисловості, пов’язаних із споживанням моторних, індустріальних, турбінних, холодильних та інших видів олій. До нових технічних розробок залучаються провідні українські та російські інститути, лабораторії, підприємства-споживачі, Держстандарт України. Підприємство має 18 патентів. Олії Торгової марки “Славол” випускаються за власними технічними умовами.

НВО “Присадки” має великі перспективи та плани, які послідовно втілюються в життя, оскільки підприємство у своєму розвитку орієнтується на передові наукові досягнення.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.