Ферганський нафтопереробний завод


Ферганський нафтопереробний завод є одним із провідних підприємств із виробництва паливно-мастильних матеріалів у Центрально-Азіатському регіоні.

Унітарне дочірнє підприємство Акціонерної компанії “Узнефтепродукт” Ферганський нафтопереробний завод паливно-масляного напряму нафтопереробки включає до свого складу 35 технологічних установок з виробництва практично всього асортименту нафтопродуктів, що існує в нафтопереробці.

За свою 45-річну історію Ферганський НПЗ освоїв випуск понад 60 видів нафтопродуктів та товарів народного споживання.

На Ферганському НПЗ розроблено, впроваджено та успішно функціонують три міжнародні системи управління:

1. Система менеджменту якості -СМЯ, згідно з вимогами стандарту ISO 9001:2008 СМЯ сертифікована 2006 року, двічі ресертифікована в 2009р. та 2012 р

2. Система екологічного менеджменту (СЕМ) згідно з вимогами стандарту ISO 14001:2004

3. Система охорони здоров’я та забезпечення безпеки праці (СОЗ та ОБТ) відповідно до вимог стандарту OHSAS 18001:2007

Ці дві системи об’єднані в Інтегровану систему менеджменту-ІСМ. ІСМ сертифікована у 2008 році, ре-сертифікована у 2012р.

Наявність трьох міжнародних сертифікатів дозволяє нам забезпечувати задоволеність споживачів якістю нашої продукції, забезпечувати безпечні умови праці наших працівників, зводячи до прийнятного мінімуму небезпеки та ризики, а також постійно контролювати та знижувати вплив на навколишнє середовище нашого виробництва.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.