НАК “Нафтогаз України”


Національна акціонерна компанія НАК “Нафтогаз України” є провідним підприємством паливно-енергетичного комплексу, однією з найбільших компаній України.

Компанія “Нафтогаз України” виробляє восьму частину валового внутрішнього продукту України та забезпечує десяту частину надходжень до Державного бюджету. Загальна кількість працюючих на підприємствах Компанії становить 175 тисяч осіб, що становить близько 1% працездатного населення.

Компанія “Нафтогаз України” є вертикально інтегрованою нафтогазовою компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти та газу, постачання природного та зрідженого газу споживачів. Понад 90% нафти та газу в Україні видобувають підприємства Компанії.

“Нафтогаз України” здійснює переробку газу, нафти та конденсату на п’яти газопереробних заводах (ГПЗ), що входять до складу Компанії, виробляючи на них скраплений газ, моторні палива та інші види нафтопродуктів. Компанія має фірмову мережу автозаправних станцій.

Окрім суто комерційної діяльності, Компанія виконує важливу соціальну роль, забезпечуючи населення, бюджетні установи та комунальних споживачів природним газом за цінами, що встановлюються державою.


Зв’яжіться з нами

Якісні нафтопродукти за прийнятними цінами


Нафтопродукти

Виробники


ТОВ «НАФТАРЕСУРС» є стабільним та надійним партнером, пропонуючи продукцію підприємств та заводів, кожен з яких є лідером у сфері виробництва паливно-мастильних матеріалів.